Subway Surfers MOD v3.1.1 (Անսահմանափակ ոսկի, անսահմանափակ բանալիներ)

4.2/5 - (133 ձայն)
Գովազդ

Subway Surfers MOD, yıllardır popülerliğini kaybetmeyen heyecan dolu bir kovalamaca oyunu! Eğlence trgala շարունակվում է.

խաղ Subway Surfers
Թարմացման ամսաթիվը Սեպտեմբերի 28 -ը
Խաղի հղում
Տարբերակ 3.1.1
չափ 135.3 mb
Ընդլայնում Apk
տեսակ Mod

Mod առանձնահատկությունները

  • անսահմանափակ ոսկի
  • Sınırsız anahtar
  • արագություն
  • Sınırsız puan ve çok daha fazlası!

Subway Surfers MOD Տեսանյութ

Info:

  1. Նախքան խաղը ներբեռնելը, համոզվեք, որ ձեր հեռախոսում կամ էմուլյատորում խաղը չկա:
  2. ձեր հեռախոսում անհայտ աղբյուրների կարգավորումներՀամոզվեք, որ այն միացված է:

Subway Surfers MOD բեռնել

Subway Surfers Özellikleri

Subway Surfers ülke ülke gezip, eğlenebileceğiniz sınırsız koşu oyunudur. Rotanı belirle, karakterini oluştur kısa bir eğitimi geçtikten sonra ödülleri kazanmak için mücadeleye başla. Altınları toplayıp oyun içinde sürpriz hediyeleri alabilirsin. Oyun içindeki ödüller sayesinde seni kovalayan bekçi ve köpeğini daha kolay bir şekilde atlat. Karakterini kontrol et hızlanıp sağ ve sol hareketlerle gücüne güç kat.

Գովազդ

Önünüze çıkan engelleri aşıp yola devam etmek için oyun içinde sunulan ödülleri iyi değerlendir. Kaykay ve jetpack gibi özellikleri kullanarak vagonları hızlıca geçebilirsiniz. Size sunulan özellikleri kullanarak üst seviyelere geçip, yeni karakterlerin kilitlerini açma şansını yakala. Mıknatıslarla bütün altınları toplarken, zıplama ayakkabısı ile manevralar yapıp vagonları geçebilirsiniz. Her bölümde verilen görevleri tamamla, Subway Surfers‘de en iyisi sen ol.

Subway Surfers‘de verilen görevlerdeki harfleri toplayıp, daha fazla altın kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Altın kazanmanın en kolay yolu ise Facebook hesabın ile oyuna giriş yap 5000 altının sahibi ol. Haftalık mücadelelere katıl, altınlarını biriktirip mağazaya göz at, 18 karakter ve birbirinden güzel eşyalar seni bekliyor. Sonsuz yolculuğa çıkarken oyunda karşına çıkan mor renkteki ödül kutularını almayı ihmal etme. İçerisinde seni farklı güçler bekliyor. Subway Surfers görevlerini günlük olarak tamamla Super Mystery Box kutusu senin olsun.

Գովազդ