Ana SayfaModԻմ խոսակցությունները Tom 2 MOD v3.5.0.3103 (Անսահմանափակ գումար)

Իմ խոսակցությունները Tom 2 MOD v3.5.0.3103 (Անսահմանափակ գումար)

3.9/5 - (12 ձայն)
Գովազդ

Իմ խոսակցությունները Tom 2 MOD, sanal dünyada sahiplendiğin, konuşabilen kedi dostun ile dünyayı keşfet ve maceraya hazır ol. Eğlence trgala շարունակվում է.

խաղ Իմ խոսակցությունները Tom 2
Թարմացման ամսաթիվը Սեպտեմբերի 14 -ը
Խաղի հղում
Տարբերակ 3.5.0.3103
չափ 118.58 mb
Ընդլայնում Apk
տեսակ Mod

Mod առանձնահատկությունները

  • անսահմանափակ գումար

 Իմ խոսակցությունները Tom 2 MOD Տեսանյութ

 

Info:

  1. Çok fazla satın alma işlemi ban riskini arttırır.
  2. Նախքան խաղը ներբեռնելը, համոզվեք, որ ձեր հեռախոսում կամ էմուլյատորում խաղը չկա:
  3. ձեր հեռախոսում անհայտ աղբյուրների կարգավորումներՀամոզվեք, որ այն միացված է:

 Իմ խոսակցությունները Tom 2 MOD բեռնել

 My Talking Tom 2 Özellikleri

Իմ խոսակցությունները Tom 2 Konuşan bir kedi! Hayal edebiliyor musun? Sanal dünyada kapını çalan bu davetsiz misafir, artık senin en yakın dostun. Onunla macera dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır ol.

Գովազդ

Her seviye atladığında özel ödüller kazanabilirsin. Günlük görevleri tamamlayarak yeni kostümler, birbirinden farklı Karakter çıkarabilirsin. Իմ խոսակցությունները Tom 2‘de dostunu düzenli olarak ziyaret et. Acıkabilir, kirlenebilir hatta tuvaleti gelebilir.

Իմ խոսակցությունները Tom 2‘de Eğlencenin sınırı yok, binlerce farklı renk seçeneği ve dekor ürünleri ile evini dizayn edebilir, dilediğin renge boyayabilir, ve dostun Tom ile keyifli vakit geçilebilirsin. Günlük giriş ödülleri ile birbirinden farklı, özel hediyeler kazanabilirsin. Biriktirdiğin altın ile hayalin de ki eve  karaktere sahip ol. Bunun yanı sıra, marketten çeşitli paketler satın alabilir, diğer karakterlerin kilidini açabilir onlara dilediğin kostümü giydirebilirsin.. Sakalı olan bir kedi elbette komik olurdu.

Paketlerden ve görevlerden elde ettiğin özel kostüm ve ödüller ile arkadaşlarını kıskandır. Իմ խոսակցությունները Tom 2‘de Konuşan kedin seni anlayabilir. Ona sesli komutlar verebilir, uykusundan uyandırabilir, acıktığında karnını doyurabilir hatta ona çeşitli şakalar yapabilirsin. Tom acıktığın da çok huysuzdur. Kirlenmeyi sevmez, onu düzenli olarak yıkamayı unutma, kuyruğuna dokunulmasından hiç hoşlanmaz. Tüm bu özellikleri merak ediyorsan sende bize katıl.

Գովազդ